Home >Aktuality >Aktuality >Úplně nový Mercedes-Benz CLE kabriolet

Úplně nový Mercedes-Benz CLE kabriolet

Projev touhy.

Úplně nový Mercedes-Benz CLE kabriolet

Zažijte symbiózu silné dynamiky a dynamického potěšení z jízdy v novém CLE kabrioletu na dechberoucí úrovni. 

 

Poskládejte si nové CLE kabriolet svých snů. 

Konfigurovat vůz

      
     
  Vyberte si nový vůz a seznamte se s ním online.

Nabídka skladových vozidel

 
 

Exteriér

Exteriér nového CLE kabriolet.

 

Nový CLE kabriolet kombinuje sportovní designové prvky modelu CLE kupé jako jsou energická příď včetně nízko protažené kapoty motoru se stylovou, akusticky izolovanou plátěnou skládací střechou. CLE kabriolet je pro všechny, kteří si přejí vynikající design, zážitek z dynamické jízdy a pocit svobody.

 

Výrazné prvky exteriéru

     

 

Progresivní design přídě

Působivá příď: CLE kabriolet zaujme nízko protaženou kapotou korunovanou maskou chladiče ve tvaru písmene A se vzorem Mercedes-Benz.

 

 

Powerdomy na kapotě motoru

Energický od prvního okamžiku: sportovní design kapoty motoru dodává přídi expresivní a nezaměnitelný celkový vzhled.

 

 

Plně automatická, akusticky izolovaná plátěná skládací střecha

Plně automatická, akusticky izolovaná plátěná skládací střecha , dostupná ve třech barvách, zajišťuje vysoký komfort, izoluje vnější hluk a chrání před teplem, takže si můžete svou jízdu vychutnat v naprostém pohodlí.

 

Lakování

 

Objevte lakování nového modelu CLE kabriolet.

Příklad: Modrá spectral MANUFAKTUR 

 

 

 

Interiér

Interiér nového modelu CLE kabriolet.

 

Mozaika luxusních výrazných prvků ve vnitřním prostoru vozidla dodává novému modelu CLE kabriolet kvalitní celkový vzhled na nejvyšší úrovni. Působivé detaily, jako jsou přístrojová deska a spodní hrany bočních oken v syntetické kůži ARTICO ve stylu nappa, komfortní multikonturová sedadla a prvotřídní zvukové kulisy 3D surround soundsystému Burmester® zajišťují jedinečný jízdní zážitek – s otevřenou či zavřenou skládací střechou. 

 

 
 
     

 

Ambientní osvětlení

Vytvořte si interiér zcela podle svých osobních preferencí. Ambientní osvětlení Plus s nepřímo svítícími světelnými liniemi prochází celým vnitřním prostorem a s 64 barvami Vám umožňuje neomezené možnosti. 

 

 

Linie výbavy

Interiér linie AVANTGARDE

Standardní interiér linie AVANTGARDE přináší stylový sportovní charakter a prvotřídní kvalitu – přesně tak, jak to očekáváte od exkluzivního vozidla Mercedes-Benz. Výrazné akcenty ve vnitřním prostoru vozidla a praktické detaily výbavy Vám každý den přinesou spoustu radosti.

 

 

Linie výbavy

Interiér linie AMG

Interiér linie AMG dodá vašemu vozidlu viditelně i hmatatelně větší sportovní charakter. Jednoznačně tak vyjádříte a na první pohled ukážete, co je pro Vás důležité: dynamické a exkluzivní prostředí až do posledního detailu.

 

Elegantně navržená multikonturová sedadla s integrovanými reproduktory

Přední sedadla nového modelu CLE kabriolet lze na přání proměnit v 7zónová masážní  sedadla. Navíc jsou vybavena vyhříváním prostoru v oblasti hlavy AIRSCARF pro optimální pocit teploty v oblasti krku a šíje. Reproduktory integrované v sedadlech poskytují řidiči i spolujezdci působivý zážitek z prostorového  zvuku.

 
 
 
 
 
  

Výbavy

Výrazné prvky výbavy vozidla CLE kabriolet.

 

Zjistěte více o dalších dostupných výbavách vozidla CLE kabriolet, mimo jiné z kategorií multimediálních systémů, asistenčních systémů řidiče, ale i komfortu a bezpečnosti.

 

 
 
 
     
 

Rozšířená realita MBUX pro navigaci

K lepšímu zvládání komplexních dopravních situací propojuje systém rozšířené reality MBUX pro navigaci virtuální svět se světem skutečným. Tato technologie zobrazuje grafické navigační a dopravní informace live pomocí kamery. Do cíle tak můžete dorazit rychle, bezpečně a bez stresu.

   

Nová generace MBUX

Budoucnost intuitivního ovládání: nová generace infotainmentu MBUX nabízí četné funkce, možnosti interakce a automatizaci rutin. Lze jej intuitivně ovládat hlasem, dotyky nebo gesty. Dokonale integrovaný do Vašeho digitálního života s možností individuální personalizace pomocí různých stylů  zobrazení.

   

Displej řidiče 31,2 cm (12,3")

Displej řidiče s ostrým obrazem poskytuje čitelný přehled o všech potřebných informacích. Na cestách se tak budete cítit klidněji. Vysoce kvalitní, volně stojící displej je důležitým prvkem digitalizovaného, elegantně navrženého interiéru, který je příkladem moderního luxusu Vašeho vozu Mercedes-Benz.

   

Centrální displej 30,2 cm (11,9")

Plně zasklený s dotykovým ovládáním: centrální displej s uhlopříčkou 30,2 cm (11,9") nakloněný směrem k řidiči zdůrazňuje vysokou kvalitu interiéru nového modelu CLE kabriolet. Pro minimalizaci slunečních odrazů při jízdě s otevřenou skládací střechou lze jeho sklon nastavit.

 
 
 
 
 
 +